Digital marketer, Agile lover & NAP.cz employee

based in Brno, Czechia

Pomáhám neziskovým organizacím s online marketingem (Google Analytics 4, Tag Manager, Ads, Sklik, SEO optimalizace, ...), s koordinací při výrobě nového webu nebo se zavedením CRM systému (Salesforce, Hubspot, Airtable, Pipedrive).


petrs.jpg

O mně

Jsem Petr, nadšený profesionál s talentem pro optimalizaci každodenních pracovních postupů. Díky rozmanitým dovednostem a dlouholetým zkušenostem se snažím pomáhat jednotlivcům i neziskovým organizacím dosahovat jejich cílů.

<aside> 📈 Odborník na webovou analytiku Moje cesta začala ve světě digitální analytiky, kde jsem se zdokonalil v Google Analytics a Tag manageru. Data jsou v dnešní době nejdůležitější. Pomůžu vám vše nastavit a vytěžit z nich maximum.

</aside>


🖥️ Nadšenec pro UX a wireframing a koordinátor vývoje webových stránek

Jako nadšenec do UX a expert na wireframing věřím v sílu designu zaměřeného na uživatele. Specializuji se na vytváření intuitivních a uživatelsky přívětivých funkčních rozhraní, která nejen skvěle vypadají, ale také zvyšují celkový uživatelský zážitek.

Vytvořeno pomocí DALL-E

Vytvořeno pomocí DALL-E

💼 Vývoj a údržba CRM systémů –⁠ správa databáze kontaktů

Pomůžu vám s nastavením procesů pro jejich sběr a ukládání. Čistá databáze nejen zajišťuje přesné informace o zákaznících, ale také vám např. umožní minimalizovat riziko vrácených e-mailů nebo chyb v komunikaci a udržovat pozitivní image značky.

Vytvořeno pomocí DALL-E

Vytvořeno pomocí DALL-E

<aside> 🤝 Jsem silným zastáncem agilních metodik, které podporují spolupráci, flexibilitu a neustálé zlepšování při řízení projektů. S nadšením zkoumám a implementuji nejmodernější nástroje a technologie. Ať už se jedná o nejnovější software, automatizační řešení nebo nové trendy v oboru, snažím se neustále vzdělávat a dodávat klientům to nejvhodnější řešení.

</aside>

🌐 Spojte se se mnou

Pojďme se spojit a prozkoumat, jak vám mé dovednosti a odborné znalosti mohou pomoci optimalizovat vaše pracovní procesy, dosáhnout vašich cílů a posunout vaše projekty do nových výšin.

<aside> 📨 [email protected]

</aside>

<aside> <img src="https://uploads-ssl.webflow.com/5e5fb69af39fe076e1ccecae/5eb5c2f917e59a4cf3c4ef37_linkedin.svg" alt="https://uploads-ssl.webflow.com/5e5fb69af39fe076e1ccecae/5eb5c2f917e59a4cf3c4ef37_linkedin.svg" width="40px" /> LinkedIn

</aside>

Neváhejte mě oslovit pro spolupráci, konzultace nebo si jen pojďme pokecat (třeba o běhání 👟).

📞 Domluvme si 30 minutový call zdarma

https://calendly.com/petr-skrivanek/3o-minut-se-skrivankem


Moje práce

www.velvetsmile.com

www.velvetsmile.com

www.bevlava.cz

www.bevlava.cz

www.ondrasovka.cz

www.ondrasovka.cz

www.lipka.cz

www.lipka.cz

www.nadacepartnerstvi.cz

www.nadacepartnerstvi.cz

Untitled

www.sonetstudio.cz

www.saratica.cz

www.saratica.cz

Untitled

www.ziva-puda.cz

A pečujte o stromy 🌳

https://youtu.be/FvLfoLUjc1I?si=EHZ4Q_6lsrRlVB72

Powered by Fruition